Drewniana mapa na ścianę

Twoje ściany świecą pustką, a Twoje wnętrze wydaje się nijakie? Chciałbyś je czymś udekorować, a może po prostu chciałbyś nadać wnętrzu nieco oryginalności i elegancji? Szukasz oryginalnej ozdoby, która odmieni charakter Twojego salonu? A może po prostu Twój syn lub córka jest żywo zainteresowana geografią i marzy o zostaniu sławnym podróżnikiem?
Jeśli nasuwają Ci się takie pytania, możesz udekorować swoją ścianę
np. drewnianą mapą.
Jest ona idealnym wykończeniem każdego wnętrza.
Świetnie sprawdzi się również jako prezent dla miłośnika dalekich podróży.
Mapa jest w kolorze naturalnego drewna i uwzględnia wszystkie kontynenty oraz pojedyncze wyspy, dlatego daje ona efekt przestrzenności. Każda drewniana mapa wykonana jest z niezwykłą starannością. Wycinana jest za pomocą nowoczesnego lasera, dzięki czemu, cięcie jest bardzo precyzyjne, a materiał, który posłużył do wykonania poszczególnego egzemplarza, został przez nas starannie wyselekcjonowany.
Produkt ten jest również przeznaczony dla alergików. Drewniana mapa została odpowiednio zaimpregnowana ekologicznymi produktami.
Mapa drewniana na ścianę będzie również idealnie komponować się w miejscu pracy. Zniweluje nieco Twój stres, odciągając choć na chwilę Twoją uwagę i kierując ją w stronę upragnionych podróży. Pozwoli Ci na chwilę zapomnieć o rzeczywistości i pogrążyć się w marzeniach, dając Ci ukojenie i dodając sił do dalszej pracy…
Mapa jest bardzo łatwa w montażu. Nie powinna sprawić Ci problemu. Mapa złożona jest z kilku bądź kilkudziesięciu modułów, które bardzo łatwo przyczepisz do ściany. Cały proces montażu będziesz miał przedstawiony w załączonej ulotce.
Wariantów samej mapy jest bardzo dużo. Różnią się one między sobą np. rodzajem użytego drewna, a co za tym idzie naturalną fakturą i barwą. Różnią się między sobą także wzornictwem.
Istnieje możliwość spersonalizowania mapy. Możemy zamówić mapę pokazującą wyłącznie granicę poszczególnych kontynentów, ale i możemy zamówić mapę, która pokazuje polityczne granice państw, nazwy stolic, rzek, jezior i mórz.
https://losokawood.com/kategoria-produktu/drewniana-mapa-swiata/