Sposobem na ból pleców jest wygodna poduszka!

Pościel jest jednym z najważniejszych elementów każdego hotelu. Musi być ona nie tylko elegancka, ale również solidnie wykonana. Duża wytrzymałość sprawia, że pomimo wielokrotnego prania pozostanie ona w perfekcyjnym stanie przez długi czas. Do produkcji profesjonalnej pościeli hotelowej wykorzystywane są najnowsze technologie. Kolor pościeli nie traci na intensywności, a także nie pojawiają się takie uszkodzenia tkaniny jak np. zmechacenia, zaciągnięcia, czy też dziury.
wygodne poduszki do spania

Więcej na – poduszki hotelowe

Są to produkty, które spełniają wszystkie rygorystyczne normy oraz standardy. Pościel oraz poduszki hotelowe muszą być przyjemne w użytkowaniu. Pomimo tego, że są to produkty wyjątkowo trwałe, odznaczają się również miękkością i delikatnością. Nie podrażnią nawet najdelikatniejszej skóry. Występują w różnych rozmiarach, wzorach i kolorach. Dostępne są zarówno poduszki całkowicie gładkie, jak i w subtelne wzory. Najpopularniejsze rozmiary to 80 × 90 cm, 70 × 80 cm, 50 × 60 cm, 40 × 40 cm. Najczęściej wykonane są z bawełny egipskiej lub satyny.
Dekoracje okienne są niezbędne w każdym luksusowym pokoju hotelowym. Wpływają nie tylko na aranżację obiektu, ale również podnoszą komfort użytkowania. Do grupy dekoracji okiennych można zaliczyć m.in. firany i zasłony na fleksach, standardowe firany hotelowe, standardowe zasłony hotelowe, karnisze, rolety, zasłony panelowe, a także wiele innych. Są to produkty odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także wyróżniające się wyjątkową estetyką wykonania. Wyprodukowane są z najwyższej klasy materiałów.